Haal nu je BIM Onderwijsdag early bird met korting!

Programma 2022

U kunt hieronder het volledige programma zien van de BIM Onderwijsdag 2022 in de Jaarbeurs. Dit jaar heeft het congres 8 zalen. Als u in het programma op een spreker klikt dan vindt u specifieke informatie over de masterclass en de spreker(s). De masterclasses bestaan voornamelijk uit praktijk voorbeelden met veel interactie. Als het bedrijf van de spreker een stand heeft kunt u in dezelfde pagina klikken op de button: ‘meer informatie’. U komt dan bij de bedrijfspagina pagina.

Het programma bestaat uit een panel, keynote spreker, drie rondes met masterclasses en de informatiemarkt.

04-10-2022 zal de BIM Onderwijsdag app u ook ondersteunen met de nodige informatie.

Tijdstip
Titel
Spreker(s)
Locatie
Thema
Tijdstip
09:20 - 09:25
Titel
Welkomstwoord
Spreker(s)
Delano Kenepa - BIM Onderwijs
Christoph Maria Ravesloot - BIM Onderwijs dagvoorzitter
Locatie
Polar Zaal
Thema
Welkom
Tijdstip
09:25 - 10:00
Titel
Keynote presentatie
Spreker(s)
Thymo van den Brug- Prorail
Locatie
Polar zaal
Thema
Keynote
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Parallel masterclasses – Ronde 1
Spreker(s)
Locatie
Jaarbeurs
Thema
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Realtime je BIM-model checken aan onderdelen van het Bouwbesluit en MPG-prestatie bepalen: #impact met Bimpact
Spreker(s)
Sanne Vogelzang - Bimpact
Martin Vrielink - Nieman Raadgevende Ingenieurs
Radboud van Hemel - Bimpact
Locatie
Solar zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Van BIM tot Digital TWIN en het team van Infranea
Spreker(s)
Michel Dekker - Infranea
Locatie
Glow zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Next Le(v)vel BIM zoals op de Afsluitdijk
Spreker(s)
Ronald Huizinga - Arcadis
Julian Spierings - Arcadis
Locatie
Spark zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Samenwerken in cloudplatform Trimble Connect
Spreker(s)
Christophe Schunck - Construsoft
Locatie
Beam zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Praktisch BIMmen
Spreker(s)
Jeffrey Elert - BIM Creators
Wouter Balk - BIM Creators
Locatie
Neon zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Nieuwe digitale standaard voor de maakindustrie
Spreker(s)
Leon Ten Brinke - Leviat
Locatie
Fluor zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
BIM in het mbo. Hoe staan we er voor?
Spreker(s)
Mark van der Pijl - Noorderpoort
Locatie
Osram zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
10:10 - 11:00
Titel
Titel volgt nog.
Spreker(s)
VolkerWessels
Locatie
Polar zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:00 - 11:20
Titel
Kleine pauze
Spreker(s)
Locatie
Flame + Flash zaal
Thema
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
Parallel masterclasses – Ronde 2
Spreker(s)
Locatie
Thema
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
De Digitale Bouwkeet - Hoe (overheids-) opdrachtgevers en opdrachtnemers digitaal met elkaar het project afstemmen.
Spreker(s)
Peter Kleinjan - CollaborAll
Locatie
Solar zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
Bouwinformatiemanagement voor assetmanagement
Spreker(s)
Maaike Beerepoot - Rijkswaterstaat
Locatie
Glow zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
Discussie: zijn er nog ingenieurs nodig in de toekomst?
Spreker(s)
Lars Jansen - Sweco
Locatie
Spark zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
Hoe je BIM't van schetsontwerp tot uitvoering
Spreker(s)
Jeroen de Bruin - KUBUS
Locatie
Beam zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
UOB van droom tot werkelijkheid
Spreker(s)
Arnold Kampstra - 2BA / UOB
Locatie
Neon zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
Waarom wij sneller bouwen dan zij?
Spreker(s)
Gijs van der Zand - Cordeel
Locatie
Fluor zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
BIM en parametrisch ontwerpen bij Hogeschool Inholland
Spreker(s)
Ramon Vlaar - Hogeschool Inholland
Donny Hoogendorp
Locatie
Osram zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
11:25 - 12:15
Titel
Bouwbedrijf Hercuton en BIM: The Next Level.
Spreker(s)
Daan Arts - Hercuton
Robbert Ploegmakers - Hercuton
Locatie
Polar zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
13:05 - 13:35
Titel
BIM Studenten Battle scriptie uitreiking
Spreker(s)
Top 3 scriptie winnaars
Locatie
Polar zaal
Thema
BIM Studenten Battle scriptie
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
Parallel masterclasses – Ronde 3
Spreker(s)
Locatie
Thema
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
Ntb
Spreker(s)
Ntb
Locatie
Solar zaal
Thema
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
Wat we kunnen leren van Max Verstappen in het virtueel voorbereiden
Spreker(s)
Daan Stoop - Heijmans
Eric Engelhart - Heijmans
Locatie
Glow zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
BIM is the Way of Working!
Spreker(s)
Daniël Gmelig MeylingProfiel van Daniël Gmelig Meyling - Royal HaskoningDHV
Locatie
Spark zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
Hoe kan BIM/data zorgen voor de versnelling in de bouwkolom?
Spreker(s)
Collin van Kooten - CAD & Company
Bas van Berkum - CAD & Company
Sjord Dekker - CAD & Company
Locatie
Beam zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
BIM Awereness en Modelchecking volgens Bloxz
Spreker(s)
Tim Lugtenburg - Bloxz
Locatie
Neon zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
BIM is TEAMwork!
Spreker(s)
Masja Roetman - Besix
Locatie
Fluor zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
BIM & Digital CME (Over BIM en informatiesystemen in het onderwijs van CME (Construction Management & Engineering) bij de TU Delft)
Spreker(s)
Sander van Nederveen - TU Delft
Locatie
Osram zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
13:45 - 14:35
Titel
Nieuwe competenties en vaardigheden voor de technologie van morgen
Spreker(s)
Ernst Bouma - Vink Bouw
Locatie
Polar zaal
Thema
Masterclass
Tijdstip
14:35 - 14:55
Titel
Kleine pauze
Spreker(s)
Locatie
Flame + Flash zaal
Thema
Tijdstip
15:00 - 15:45
Titel
Keynote presentatie
Spreker(s)
Daan van der Vorm - VORM Holding
Pim van Meer Redert - VORM Holding
Locatie
Polar zaal
Thema
Keynote
Tijdstip
15:45 - 16:30
Titel
De informatiemarkt + naborrel
Spreker(s)
Locatie
Flame + Flash zaal
Thema